Anime plaukų spalvų reikšmės: geltoni plaukai

Nesvarbu koks yra plaukų atspalvis – ryškiai auksinis ar pastelinis, tokie plaukai simbolizuoja „karališkąją karūną“. Tokie personažai neretai vaidina princus arba princeses (kartais tikrąja, o kartais perkeltine prasme), kilminguosius, tuos kuriuos privalu išryškinti…

Anime geltonplaukiai skirstomi į du tipus:

Pirmas tipas atspindi „kvailos blondinės“ vakarinį stereotipą, tik japonai šiame reikale nepasiduoda lyčių diskriminacijai. Tokie abiejų lyčių personažai – žmonės nerūpestingi, kūdikiškos pasaulėžiūros, elgiasi lengvabūdiškai ir neatsakingai rimtuose reikaluose. Bet šios savybės sustiprina nelaukto potencialo efektą. Jei kažkas gerokai spirs šiam personažui ten kur reikia (t. y. spyris, prašviesinantis protą), geltonplaukiai parodo visą savo antgamtiškumą ir netikėtas savybes. Pvz.: Bunny (Sailor Moon), Naruto (Naruto).

Antras geltonplaukių tipas – unikalus. Tai dažniau neigiami personažai, kuriems nestinga charizmos ir žavesio. Skirtingai, nei juodaplaukiams, išorinis romumas ir karinė laikysena nereiškia vidinio suvaržymo; atvirkščiai – išryškina jautrumą.

Vienas pagrindinių charakterio bruožų – apgaulė. Tokie personažai visada rankovėje yra paruošę kozirį – išdavystę. Visiškai atsidavę vieninteliam (dažniausiai paslėptam) tikslui pasiekti. Pernelyg egoistiški ir žiaurūs: turi nuosavą garbės kodeksą, bet didžiadvasiškumas ir gailestis silpnesniesiems niekaip į tą kodeksą neįeina.

Tai iš tikrųjų stiprūs žmonės, juose paslėpta plieninė ašis. Todėl jiems galima patikėti pačias sunkiausias užduotis – jie būtinai susitvarkys. Jie paslaptingi, pavojingi, instinktyvūs ir nuodingi, meilės reikalai dažniausiai susiklosto tragiškai. Pvz.: Mello (Death Note),Yuki Eiri (Gravitation).

geltonplaukiai

Pagal animezona.net

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s