Anime plaukų spalvų reikšmės: žali plaukai

Žaliaplaukių ir pirmo tipo geltonplaukių charakteriai panašūs. Skirtumas tame, kad auksaplaukiai gali apsimesti kvailiukais ir visiškai neatsakyti už savo veiksmus norėdami įtikti, ar iš didelio noro, kad juos palepintų. Žaliaplaukiams toks gudravimo lygis dažniausiai nepasiekiamas. Galima teigti, jog anime žalia spalva – paprasto naivumo simbolis. Negudrūs ir atviri, dažnai gan buki, štai koks žaliaplaukių būdas.

Ši plaukų spalva – mažų vaikų, dažniausiai mergaičių (kur ne bėgioja apimtos panikos, o stovi it įbestos bei mirksi didelėm akutėm). Apskritai, žaliaplaukės mergaitės animė muša visus kavainizmo rekordus: jos pačios nekalčiausios, švelniausios, tyriausios, jaudinančios ir beginklės. Anime vaikams (kodomo) neretai galima sutikti tokią mažą heroję, draugišką ir gerą visiems, mielą ir neagresyvią. Parodiniame anime šis absurdiškas tipažas virsta gyva lėle.

Smaragdo ar žolės spalvos plaukų vaikinai ir vyrai visiškai neatitinka mielų mergaičių aprašymo, nors ir yra gan paprasti. Neretai gyvena principu: „jėgos turi – proto nereikia“. Jei jie ir yra pažeidžiami, tai psichologiškai, dėl savybės viską supaprastinti ar nenoro įnikti į žmonių bendravimo subtilybes. Yra populiarūs tarp priešingos lyties atstovių (priklausant nuo žanro), gali pasirodyti naivūs pižonai ar savimeiliai romantikai (žalia spalva – tradiciškas japonų grožio ir patrauklios išvaizdos simbolis). Bet asmeniniuose reikaluose jiems nesiseka: moterų būdas jiems lieka neįmenama mįsle.
Pvz.: Jun (Shaman King), Kazuki Hihara (La Corda D’oro).

Kazuki Hihara

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s